Collection: Best Selling Products

84 products
  • Broccoli / 1 lb
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry / 1 box-12 oz
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana / 1 pc
    Regular price
    $0.45
    Sale price
    $0.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce / 1 pc
    Regular price
    $1.85
    Sale price
    $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro / 1 bunch
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zucchini / 1 pc
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry / 1 box-6 oz
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado Small / 1 pc
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onion / 1 bunch
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Persian Cucumber / 1 lb
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots / 1 lb
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Onion (large) / 1pc
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Bell Pepper / 1 pc
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus / 1 Bunch
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    $3.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Mushroom / 8 oz Box
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Spinach / 1 Bunch
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onion / 1 pc
    Regular price
    $0.90
    Sale price
    $0.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Bell Pepper / 1 pc
    Regular price
    $0.90
    Sale price
    $0.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Beans / 1 lb
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime / 1 pc
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery / 1 pc
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roma Tomato / 1 lb
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber / 1 pc
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Corn / 1 pc
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower / 1 pc
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Squash / 1 pc
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Red / 1 lb
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussels Sprout/1 bag-12 oz
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Iceberg Lettuce / 1 pc
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe / 1 pc
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Tomato / 1 box -1 pint
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi / 1 pc
    Regular price
    $0.40
    Sale price
    $0.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out